סדנאות, הרצאות והפעלות בזום לאירגונים, עובדים, חברות הייטק ומתנסים

חשיבות המשך העברת סדנאות והרצאות לחברי הצוות שלכם גם בימי הקורונה

תמיד חשוב לגבש את העובדים שלכם, במיוחד בתקופה כזאת, תקופת הקורונה, שכולם עובדים מהבית ומפגשים פיזיים בין חברי הצוות קורים לעיתים רחוקות אם בכלל, האינטראקציה של הצוות אחד עם השני כולה כמעט סביב העבודה. לכן, חשוב להעביר סדנא או הפעלה לצוות שלכם מידי פעם ע״מ לגבש אותם ועל מנת שירגישו ערך מוסף בסביבת העבודה.

סדנאות זום לחברות הייטק

סדנאות והפעלות בזום עם הקונדיטורית אליה

אז אני הקונדיטורית אליה או פשוט אליה אביוף, בעלת תואר ראשון בחינוך, בהתחלה עבדתי כמורה בבתי ספר אך לפני כמה שנים ״נדבק בי ג׳וק״ והחלטתי להפוך לעצמאית. מעבירה סדנאות קונדיטוריה, שוקולד ואפייה בחברות הייטק, חברות ציבוריות ופרטיות ובמתנ״סים.
כשהחלה הקורונה והסגרים והבידודים יחד עימה והעברת סדנאות פיזיות כבר לא הייתה אפשרית, המשכתי להעביר סדנאות, אך בזום.
העברתי מתחילת הקורונה עשרות סדנאות בזום לאירגונים, חברות הייטק, מתנסים, מינהלים קהילתיים, מועצות מקומיות ועוד.

יש לי מגוון סדנאות והפעלות המיועדות הן לקהל הבוגר יותר (עובדי חברות) והן הפעלות המיועדות לקהל צעיר יותר (מתנסים ובתי ספר). הקהל משתתף ולוקח חלק פעיל בסדנאות ובהפעלות והתגובות שקיבלתי פשוט נהדרות… והאמת שגם אני ממש נהנית.

סוגי הסדנאות:

  • סדנא חוויתית – בסדנא נכין יחד, דרך הזום כל אחד בביתו, סעודה/קינוח. נלמד יחד טיפים וטריקים למטבח ונצא עם תוצרים טעימים וידע להכנה בעתיד. הסדנא מתאימה לילדים, למבוגרים ולמשפחות (התוצרים אותם נכין משתנים לפי סוג הקבוצה)
  • סדנא לימודית ״איך להצליח כל מתכון״ – בסדנא זו אני אעביר לכם את הידע שצברתי במטבח, טיפים וטריקים לאפייה נכונה ואת כל הידע שכל אחד ואחת צריכים לדעת בשביל להצליח כל מתכון. הסדנא מלווה במצגת עם הסברים פשוטים וקלים. הסדנא מתאימה לנוער ולמבוגרים.

הסדנאות בזום גמישות מאוד – ניתן לקיימן באיזה זמן שנוח לכם, בבוקר בצהריים או בערב.

מעוניינים לשמוע עוד על סדנא/הפעלה בזום? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

חלת-שקשוקה

 

דילוג לתוכן