קורס קונדיטוריה דיגיטלי

קורס אפייה דיגיטלי

ללמוד קונדיטוריה ואפייה מכל מקום ובכל זמן. במחיר חד פעמי. לכל החיים.

קורס דיגיטלי מקיף, בעל מעל 35 שיעורי וידאו, שילמד אותך להצליח כל מתכון

מבצע מיוחד להיום: השתמשו בקוד קופון wow וקבלו הנחה מפתיעה נוספת על הקורס!

ללמוד קונדיטוריה מהבית שלך בזמן שלך

להצליח כל מתכון

במחיר חד פעמי תקבלו גישה לכל החיים לכל התכנים של הקורס ותכלו להתחיל להיות אלופים במטבח ולהצליח כל מתכון.

קורס למתחילים ומתקדמים

בין אם אתם מתחילים בעולם האפייה ובין אם אתם כבר יודעים את הבסיס אך רוצים לדעת עוד - הקורס הזה בשבילכם! שיעורי הקורס ערוכים כך שיתאימו לכל אחד ואחת.

שיעורים מקיפים וברורים

בקורס 35 שיעורים ערוכים ומצולמים בצורה איכותית ומסודרים החל מהבסיס ועד שיעורים ומתכונים מורכבים. מידי פעם שיעורים חדשים מתווספים לקורס ואתם תקבלו אותם ללא עלות נוספת.

ללמוד מתי ומאיפה שרק תרצו

לאחר רכישת הקורס תוכלו לגשת אליו מתי שרק תרצו. הקורס יהיה זמין עבורכם 24/7 לכל החיים! ניתן לגשת לקורס מהמחשב, טאבלט או סמארטפון. מה שהכי נוח לכם!

קינמונים
קורס קונידטוריה דיגיטלי

מהם הנושאים שנלמד יחד 

בקורס קונדיטוריה?

נלמד יחד מלא נושאים ובניהם: עבודה נכונה עם התנור והמיקסר, יצירת עוגיות באופן אחיד, העשרת טעמים ומרקמים, עבודה נכונה עם שמרים, אחסון נכון ועבודה נכונה עם בצקים, ציפוי נכון של עוגות, רידוד, איך אופים עוגיות בכדי שיהיו נימוחות בפה, איך ליצור עוגיות אסתטיות בגודל אחיד ועוד מגוון נושאים, מתכונים וטיפים נוספים

מה זה בעצם

קורס דיגיטלי?

מייד לאחר ההרשמה תקבלו למייל סיסמא והוראות להתחברות לקורס.
בעזרת פרטי ההתחברות ניתן להתחבר לקורס 24/7.
ניתן להיכנס לקורס מאיפה שרוצים ומתי שרוצים ללא הגבלה.
צפייה נוחה מכל מכשיר חכם עם חיבור לאינטרנט: מחשב / נייד / טאבלט.​ 

אז למה לחכות??

הגיע הזמן להתחלת המסע הקולינרי שלך

קצת על

הקונדיטורית אליה

הקונדיטורית אליה, או פשוט אליה אביוף, אמא לשלושה מתוקים, מאז שאני בת 10 אני זוכרת את עצמי במטבח לא רק אני כולם – תמיד זוכרים אותי שם, הייתי האופה של המשפחה, של הישוב, וזה לא קרה סתם זה פרץ ממני בעוצמה אף פעם לא פחדתי להכין דברים ולנסות – ולחקור וללמוד – שגדלתי סחפו אותי החיים והלכתי ללמוד דברים אחרים – כבר הפכתי לאמא עם כמה קטנים והחוסר סיפוק כירסם מבפנים עדין ההיתי האופה של השכונה –  מרדימה את הילדים ונכנסת למטבח אופה ויוצרת וכל כך מאושרת- מפזרת טיפים ומתכונים לכולם – ויום אחד הבנתי, אני לא רוצה להיות מורה! אני רוצה לעזור לאנשים – לעזור לאמהות שיהיה להם כיף להכין עוגות – הבנתי שהאפיה היא לא סתם יש לי שליחות בעולם – לעזור לכל אישה לשמח את המשפחה שלה- עם עוגה טובה בחגים וימי הולדת, לעזור לאנשים לברך עוד ברכה ולהתענג על העולם הטוב שאלוקים ברא, יש לי שליחות להכשיר אמהות ולתת להם את כל הכלים והידע – שלא יפסיקו לאפות ולשמח משפחות

תשובות לשאלות נפוצות

דילוג לתוכן